POWRÓT

O FIRMIE

Firma DIVISION B-2 powstała w 1996 roku
Jej założycielem jest Marek Korobacz.
Od pierwszych lat działalności nasza firma weszła na polski rynek przebojem, zajmując czołowe miejsce jako dostawca skórzanych kurtek ENJOY oraz dystrybutor amerykańskiej firmy Alpha Industries.

1998-2003
W latach 1998 – 2003 firma rozszerzyła swój profil o sportowe marki, by ostatecznie ukształtować swoją pozycję jako przedstawiciel najlepszych na świecie marek w dziedzinie sztuk walki w Polsce.
Wszystkie wprowadzone przez nas marki sportowe odniosły sukces i potwierdziły swoją obecność w największych sklepach i sieciach sportowych.

1998-2001
Lata 1998 – 2001 to dominacja marki Lonsdale, ale od czasu wprowadzenia marki EVERLAST, to właśnie ona stała się liderem grupy naszych marek.
Dzięki profesjonalnej pracy, wytrwałości oraz znakomitemu marketingowi, marka EVERLAST od roku 2004 dołączyła na naszym rynku do marek sportowych najwyższej światowej klasy, takich jak Nike, adidas, Puma czy Reebok.

2004-2007
W 2007 roku wprowadziliśmy do oferty produkty bokserskie i zapaśnicze renomowanej marki adidas.
adidas i jego produkty z grupy Mixed Martial Arts, dotychczas nieznane w Polsce, zostały poprzez naszą ciężką pracę wypromowane przede wszystkim w polskim boksie amatorskim.W tym samym roku do naszej oferty dołączyła marka Sportline, amerykański lider w dziedzinie elektronicznych urządzeń wspomagających trening tj. pulsometrów, krokomierzów i stoperów.

2012
W marcu 2012 roku zostaliśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki TapouT na Polskę.
Ta amerykańska marka jest absolutnym hitem w świecie MMA, dominując obecnie na światowych rynkach w tej dyscyplinie. Odzież tej marki jest oficjalnym ubiorem na UFC.

2013
Rok 2013 dla naszej grupy DIVISION B-2 to reorganizacja firmy i rozszerzenie działalności w kilku kierunkach: sporty zimowe, usługi sportowe i rekreacyjne, oraz produkcja sprzętu sportowego pod własną marką.

Z kategorii sportów zimowych wprowadziliśmy na rynek polski włoską markę narciarską HYRA, innowacyjne buty narciarskie FREEMOTION oraz nie mające sobie równych na świecie systemy grzewcze firmy LENZ.

Usługi sportowe i rekreacyjne to projekt będący w rozwoju.

I wreszcie nasza własna marka sportowa DIVISION B-2 !

Szukaj informacji w zakładce poniżej : NASZE POZOSTAŁE MARKI SPORTOWE.


Ponad 16 lat działalności naszej firmy to stały i systematyczny wzrost udziału w rynku oraz zakrojone na szeroką skalę działania reklamowo-marketingowe, w których brali udział między innymi:

Tomasz Adamek,
Dariusz Michalczewski,
Maciej Zegan,
Dariusz Snarski,
Iwona Guzowska,
Damian Jonak,
Grzegorz Soszyński,
Dawid Michelus czy nasza aktualna mistrzyni Karolina Michalczuk.


Obecnie DIVISION B-2 to firma o międzynarodowym zasięgu, obejmującym poza Polską także inne kraje Europy.

W tym czasie uruchomiliśmy też bezpośredni dostęp do naszej oferty dla odbiorców indywidualnych poprzez stworzenie firmowego sklepu on-line pod nazwą www.ring22.pl - będącego w poprzednich latach konceptem stacjonarnych sklepów firmowych oferujących do sprzedaży produkty wszystkich reprezentowanych przez nas w Polsce marek.

Jesteśmy także sponsorem technicznym oraz strategicznym partnerem PZB i PZZ. Ubieramy oraz wyposażamy reprezentacje krajowe w boksie amatorskim i zapasach klasycznych, stylu wolnym i zapasach kobiet.
Dostarczamy sprzęt sportowy na najbardziej renomowane gale bokserskie i sztuk walki w Polsce.

Wyposażamy kluby fitness i siłownie.

Głównym kierunkiem naszej działalności jest jednak prowadzenie dystrybucji markowych towarów w cenach hurtowych do sklepów sportowych, celem dalszej odsprzedaży w detalu.


Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek:

  • EVERLAST
  • TapouT
  • Sphinx
  • SKLZ
  • Sportline
  • SYNC
  • HYRA (odzież narciarska)
  • LENZ (systemy grzewcze, skarpety kompresyjne/funkcyjne)
  • FreeMotion (buty narciarskie)


Prowadzimy własne sklepy internetowe pod adresami:


Szczegóły dotyczące współpracy znajdą Państwo w dziale: WSPÓŁPRACA.

NASZE POZOSTAŁE MARKI SPORTOWE:

Adidas STING DB-2