POWRÓT

LENZ

lenzhyra sklep

 

Produkty marki LENZ to najbardziej zaawansowane technologicznie systemy dla poprawy komfortu sportowców i wszystkich fanów sportów zimowych a także dla ludzi pracujących w surowych warunkach klimatycznych.
Dzięki swojemu patentowi LENZ stał się bezkonkurencyjny na rynku wśród firm produkujących systemy grzewcze do butów i odzieży. Na świecie tylko LENZ ma w swojej ofercie skarpetę, w której zawsze będzie Ci ciepło. Energii dostarcza bateria a mikroprąd przewodzony jest nie poprzez przewody elektryczne a dzięki specjalnym tunelom w materiale , z którego jest ona wykonana.
Baterie w zależności od modelu mogą dostarczać energii od 4 do 14 godzin, mają trzystopniowy przekaźnik sterowany za pomocą przycisku lub poprzez pilota z kieszeni kurtki.
System ogrzewanej podeszwy do buta pozwala na utrzymanie komfortu ciepła dzięki energii dostarczanej przez specjalne baterie Lithium aż przez 22 godziny. Podobnie jak w przypadku skarpet LENZ przekaźnik baterii można regulować trzystopniowo za pomocą przycisku.
Z kolei system grzewczy rękawic pozwala na ogrzewanie dłoni do 10 godzin. Baterie są niewidoczne a sterowanie wyjątkowo łatwe za pomocą jednego przycisku.
Suszarki do butów lub ogrzewacze mają innowacyjne rozwiązania technologiczne – są niesłychanie wszechstronne i łatwe w użyciu, są wydajne , niszczą bakterie i zapobiegają rozwojowi wszelkim zarazkom lub drobnoustrojom, są przy tym bardzo estetyczne. Dzięki tym urządzeniom Twoje buty będą zawsze higienicznie czyste.

Skarpety funkcyjne LENZ.
LENZ to także światowy lider w produkcji skarpet funkcyjnych . Skarpety kompresyjne LENZ dla większości rodzajów aktywności sportowej stanowią o tym, że są one najlepsze i najbardziej rozpoznawalne na rynku. W swojej ofercie mamy skarpety dla biegaczy (modele RUNNING), dla osób uprawiających TREKKING, biwakujących i uprawiających różnorakie sporty na powietrzu )modele OUTDOOR i FREETIME). Osobną gamę tworzą skarpety narciarskie.
We wszystkich tych grupach mamy różne grubości skarpet , w zależności od pory roku i temperatury otoczenia oraz zewnętrznych warunków dobrać można właściwy rodzaj. Skarpety LENZ cechuje najwyższy standard jakościowy, komfort i zdrowie. Przekonaj się sam, a zobaczysz że Twoja stopa w skarpecie LENZ nabierze prawidłowego kształtu a Ty sam będziesz gotowy do wykonania najtrudniejszych ruchów, uzyskasz sprężystość i równowagę ciała , o której dotąd mogłeś tylko pomarzyć. LENZ – Twoje najlepsze skarpety na świecie !


Linki do katalogów marki LENZ na rok 2014 / 2015:


Linki do filmów instruktażowych marki LENZ:


Link do dokumentu instruktażowego marki LENZ: POBIERZ