POWRÓT

ADIDAS

sklep

 

Od ponad 80 lat adidas króluje w świecie sportu. Marka wdraża innowacje i technologie, które pozwalają wykorzystać Twój maksymalny potencjał. Specjaliści z marki adidas uważnie wysłuchują opinii osób trenujących boks, mma, judo, jiu-jitsu i karate oraz blisko współpracują z największymi postaciami świata sztuk walki, by stworzyć najlepsze dostępne na rynku produkty. Wielu partnerów i organizacji sportowych zaufało już tej marce: AIBA, IJF, WKF, WAKO.

To właśnie adidas był i nadal jest oficjalnym dostawcą rękawic i kasków na Olimpiadę w Pekinie w 2008 roku, na Mistrzostwa Świata w boksie amatorskim w Mediolanie w 2009 roku oraz obecnie na Olimpiadę w Londynie 2012.

Bezpośrednim efektem innowacji adidas jest technologia i-PROTECH+, stosowana w sprzęcie do walk, a gwarantująca najlepszą absorpcję energii uderzenia dzięki specjalnej warstwie żelu na piance komorowej. Stosowana od dawna, w wielu innych produktach adidas, technologia CLIMACOOL zapewnia perfekcyjną wentylację rękawic i innych produktów do walk. Celem marki adidas jest udostępnienie świata sportów walki każdemu, w szczególności dzieciom - dzięki najwyższej trosce o bezpieczeństwo i komfort treningu.